Про нас

About-usДетективне агентство «Перше Українське Бюро Розслідувань» складається з колишніх співробітників правоохоронних органів і спецслужб, які мають солідний досвід практичної діяльності та потужну теоретичну базу, що дозволяє використовувати широкий спектр методів і способів вирішення завдань, які перед нами ставлять замовники.

 

About-usКожен приватний детектив київського агентства «Перше Українське Бюро Розслідувань» здатний якісно і в найкоротші терміни провести розслідування в інтересах замовника, зібрати необхідну інформацію, провести аналіз і перевірку інформації замовника. Усі заходи зі збору чи перевірки інформації проводяться в рамках журналістських розслідувань, оскільки приватні детективи ПУБР є спеціальними кореспондентами ЗМІ.

 

About-us-VAPDДетективне агентство «Перше Українське Бюро Розслідувань» успішно працює на ринку надання детективних послуг з 2010 року і за весь цей час в Інтернеті Ви не знайдете жодного негативного відгуку про нашу діяльність. Приватні детективи нашого агентства є членами Всеукраїнської Асоціації приватних детективів, що є гарантією порядності та професіоналізму наших сищиків. Всі замовлення виконувалися якісно і в строк, всі замовники залишилися задоволеними результатами нашої діяльності. Зважаючи на повну конфіденційність нашої співпраці із замовниками Ви не знайдете в Інтернеті жодної згадки про деталі виконання замовлень детективним агентством «Перше Українське Бюро Розслідувань» , оскільки витік або розповсюдження конфіденційної інформації для нас неприпустимі.