Оплата

payment

Вартість послуг приватного детектива залежить від різних факторів і, в кінцевому рахунку, визначається після надання замовником усіх відомих йому вихідних даних та проведення їх попереднього аналізу приватним детективом. Перед тим як приступити до виконання замовлення приватний детектив погоджує із замовником бюджет і терміни виконання замовлення. Якщо умови влаштовують замовника, то він повинен як мінімум сплатити 50% обумовленої вартості замовлення - ці кошти необхідні для оплати запитів, купівлі бензину і компенсації інших витрат, які приватний детектив несе при виконанні замовлення. Іноді передоплата становить 100%, як у випадку із запитами на ідентифікацію людини за номером мобільного, оскільки вартість запиту на ідентифікацію істотно вище від половини вартості послуги.

Передоплату або оплату вартості послуг приватного детектива замовник може здійснити як готівкою в ході особистої зустрічі з приватним детективом, так і безготівковим шляхом: банківським переказом (Western Union, Money Gram, SWIFT переказ та ін.), переказом на банківську карту або іншим зручним Вам способом.

Замовник, який звертається за допомогою в детективне агентство, повинен бути готовий до того, що мінімально за послуги приватного детектива в Києві йому доведеться заплатити від $150.

payment-westernunion