Пошук людей

people-search

Детективне агентство київського регіону «Перше Українське Бюро Розслідувань» готове запропонувати своїм замовникам гарантований пошук людини, в найкоротші терміни і за розумну ціну. Для попереднього (безкоштовного) аналізу, замовнику необхідно надати всі наявні вихідні дані про цю людину, події які з нею пов’язані, описати хронологію спілкування і визначитися, які дані необхідно уточнити (наприклад - місце реєстрації людини або місце її реального проживання). Також необхідно визначитися пошук буде здійснюватися відкрито або приховано (тобто розшукувана людина не буде знати, що її шукають). Після аналізу, зазвичай від 1 до 2 днів, приватний детектив, який веде вашу справу, зв’яжеться з вами і запропонує варіанти і етапи пошуку, а також повідомить ціну і терміни проведення пошукових заходів.

Далі, якщо умови замовника влаштують, ми готові прийняти 50% передоплати на пошук людини будь-яким зручним для клієнта способом. Після надходження коштів, наша команда негайно приступає до пошукових заходів. За результатами роботи наш приватний детектив проінформує замовника і надасть всю необхідну інформацію (адреса, телефон і т.д.) аж до фотографії розшуканої людини біля її будинку. Після цього ми готові прийняти другу частину гонорару за виконану роботу. Якщо інформація передається дистанційно (через пошту, Скайп, іншими способами), то спочатку необхідно сплатити другу частину видаткових коштів.

З багаторічного досвіду, в більшості випадків ціна на пошук людини знаходиться в межах від 100 $ до 1000 $. Терміни проведення пошуку людини 1 - 14 днів. Якщо у вас виникли питання, ми готові відповісти будь-яким способом, зазначеним у розділі контакти або при особистій зустрічі в Києві.