Збір інформації

Стародавня заповідь «Той, хто володіє інформацією - володіє світом», актуальна і на сьогоднішній день. Приватні детективи агентства «Перше Українське Бюро Розслідувань» зберуть і проаналізують для Вас практично будь-яку загальнодоступну інформацію про цікаву вам людину, об’єкт, підприємство. У своїй роботі столичне детективне агентство «Перше Українське Бюро Розслідувань» (Київ) використовує як загальновідомі методи (аналіз преси, пошук в Інтернеті, показання свідків, адвокатські запити, журналістські розслідування), так і професійні методи, які знаходяться в арсеналі спецслужб і правоохоронних органів.

За бажанням замовника детективне агентство «Перше Українське Бюро Розслідувань» може або просто добути потрібну інформацію, або перевірити на достовірність озвучену замовником інформацію, або зібрати і проаналізувати цікаву замовнику інформацію, на підставі чого виробити комплекс рекомендацій для замовника. Вартість інформаційно-аналітичної роботи залежить від повноти розкриття питань, їх кількості та складності об’єкта.

Наприклад, середня ціна довідки про людину (бізнес-партнера, контрагента), для розуміння з ким маєте справу коливається в діапазоні $300-$500. Терміни виконання: 3-10 днів.

investigation-2-search-info