Перевірка на прослуховування

Якщо сумніваєтеся в конфіденційності Ваших переговорів, підозрюєте, що за вами підглядають і вас прослуховують - ласкаво просимо в київське детективне агентство «Перше Українське Бюро Розслідувань».

Тут професіонали високого рівня з багаторічним стажем роботи в силових структурах і бізнесі допоможуть вам виявити всі канали витоку інформації, будь то з офісу, будинку, автомобіля і підтвердити або розвіяти всі ваші підозри. Перед тим як звернутися в детективне агентство в Києві, вам необхідно визначитися з об’єктом (тобто, що ви хочете перевірити?). Якщо це приміщення, то необхідно хоча б приблизно знати розмір його площі в квадратних метрах, кількість оргтехніки (комп’ютерів, ксероксів, кондиціонерів та ін.), висота стель теж важлива. Для перевірки автомобіля необхідно знати клас і марку. Далі зв’язуєтеся з нами, і наш співробітник повідомить вам приблизну вартість перевірки. Якщо порядок цін вас влаштовує, то далі ви погоджуєте час і місце перевірки на прослуховування (для офісів найбільш зручні неробочі години, коли співробітники залишили приміщення).

Пошук жучків і інших прихованих засобів несанкціонованого знімання інформації здійснюємо виключно в Києві і Київській області. У разі замовлення значних обсягів можливий виїзд в інші міста, за погодженням.

У нашому арсеналі повний спектр професійного устаткування для пошуку підслуховуючих, записуючих пристроїв, "жучків" і відеокамер і засобів стеження через GPS від професійних радіочастотомір до нелінійних локаторів і програмних комплексів.

Вартість обстеження 1 кв. м - від $10. Мінімальне замовлення - $250.

bugs-wiretapping-search